Konfrans Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçirildi

Konfrans Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsinin ilk matçlarına yekun vurulub.

 

Sportal.az xəbər verir ki, 2-ci oyun günündə aşağıdakı görüşlər keçirilib:

 

22 iyul

"Ararat" (Ermənistan) - "Slyosk" (Polşa) - 2:4

"Astana" (Qazaxıstan) - "Aris" (Yunanıstan) - 2:0

"Şaxtyor" (Belarus) - "Fola" (Lüksemburq) - 1:2

"Valyur" (İslandiya) - "Budo-Qlimt" (Norveç) - 0:3

"Uypeşt" (Macarıstan) - "Vadus" (Lixtenşteyn) - 2:1

"Poqon" (Polşa) - "Osiyek" (Xorvatiya) - 0:0

"Partizan" (Serbiya) - "DAK-1904" (Slovakiya) - 1:0

"Hayduk" (Xorvatiya) - "Tobol" (Qazaxıstan) - 2:0

"Paneveys" (Litva) – "Voyvodina" (Serbiya) - 0:1

"Molde" (Norveç) – "Servette" (İsveçrə) - 3:0

"Olimpiya" (Lyublyana, Sloveniya) – "Birkirkara" (Malta) - 1:0

"Avstriya" (Vyana, Avstriya) – "Breydablik" (İslandiya) - 1:1

"Qarabağ" (Azərbaycan) – "Aşdod" (İsrail) - 0:0

RFS (Latviya) – "Puşkaş Akademiya" (Macarıstan) - 3:0

"Soçi" (Rusiya) – "Keşlə" (Azərbaycan) - 3:0

"KuPS" (Finlandiya) – "Vorskla" (Ukrayna) - 2:2

"Düdelanj" (Lüksemburq) – "Bohemians" (İrlandiya) - 0:1

"Dinamo" (Tiflis, Gürcüstan) – "Makkabi" (Hayfa, İsrail) - 1:2

"Hammarbü" (İsveç) – "Maribor" (Sloveniya) - 3:1

"Elfsborq" (İsveç) – "Milsami" (Moldova) - 4:0

"Kopenhagen" (Danimarka) – "Torpedo" (Belarus) - 4:1

"Spartak" (Trnava, Slovakiya) – "Sepsi" (Rumıniya) - 0:0

"Suduva" (Litva) – "Rakuv" (Polşa) - 0:0

"Lokomotiv" (Plovdiv, Bolqarıstan) – "Slovatsko" (Çexiya) -  1:0

ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) – "Liepaya" (Latviya) - :0

"Viktoriya" (Plzen, Çexiya) – "Dinamo" (Brest, Belarus) - 2:1

"Laçi" (Albaniya) – "Universtatya Krayova" (Rumıniya) - 1:0

"Qzira Yunayted" (Malta) – "Riyeka" (Xorvatiya) - 0:2

"Dinamo" (Batumi, Gürcüstan) – BATE (Belarus) - 0:1

AEL (Limassol, Kipr) – "Vlajniya" (Albaniya) - 1:0

"Petrokub" (Moldova) – "Sivasspor" (Türkiyə) - 0:1

"Riqa" (Latviya) – "Şkendiya" (Şimali Makedoniya) - 2:0

"Apollon" (Limassol, Kipr) – "Jilina" (Slovakiya) - 1:3

"Teuta" (Albaniya) – "İnter Klub Eskaldes" (Andorra) - 0:2

"Arda" (Bolqarıstan) – "Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail) - 0:2

"Şkupi" (Şimali Makedoniya) – "Santa Klara" (Portuqaliya) - 0:3

"Torşavn" (Farer adaları) – "Buduçnost" (Monteneqro) - 4:0

"Bazel" (İsveçrə) – "Partizani" (Albaniya) - 3:0

"Velej" (Bosniya və Herseqovina) – AEK (Yunanıstan) - 2:1

"Gent" (Belçika) – "Valerenqa" (Norveç) - 4:0

"Larne" (Şimali İrlandiya) – "Orhus" (Danimarka) - 2:1

"Sutyeska" (Monteneqro) – "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) - 0:0

"Styaua" (Rumıniya) – "Şaxtyor" (Karaqandi, Qazaxıstan) - 1:0

"Aberdin" (Şotlandiya) – "Hakken" (İsveç) - 5:1

"Hibernian" (Şotlandiya) – "Santa Koloma" (Andorra) - 3:0

"Linfild" (Şimali İrlandiya) – "Borats" (Bosniya və Herseqovina) - 4:0

"Hafnarfyordyor" (İslandiya) – "Rusenborq" (Norveç) - 0:2

"Drita" (Kosovo) – "Feyenoord" (Niderland) - 0:0

"Dandolk" (İrlandiya) – "Levadiya" (Estoniya) - 2:2

 

Bu mərhələnin cavab oyunları 27-29 iyul tarixlərində olacaq.

Tarix: 23 İyul 2021 / 01:58
Müəllif: Sportal.az
Whatsapp-la göndər

Xəbər xətti

25 Sentyabr 2021
24  DekabrSentyabr 2017