Konfrans Liqasında gecənin nəticələri

Avropa Konfrans Liqasında III təsnifat mərhələsinə yekun vurulub.

 

Sportal.az xəbər verir ki, bu gün baş tutan cavab matçlarından sonra pley-offa yüksələn bütün komandalar bəlli olub:

 

Avropa Konfrans Liqası
III təsnifat mərhələsi (cavab oyunları)

11 avqust

Kızıljar (Qazaxıstan) – APOEL (Kipr) - 0:0
İlk oyun – 0:1

Tobol (Qazaxıstan) – Jrinski (Bosniya və Herseqovina) - 1:1
İlk oyun – 0:1

Rakuv (Polşa) – Spartak (Trnava, Slovakiya) - 1:0
İlk oyun – 2:0

Bazel (İsveçrə) – Brondbü (Danimarka) - 2:1 (penaltilər 3:1)
İlk oyun – 0:1

ÇFR Kluj (Rumıniya) – Şaxtyor (Soliqorsk, Belarus) - 1:0
İlk oyun – 0:0

Yurqarden (İsveç) – Sepsi (Rumıniya) - 3:1
İlk oyun – 3:1

Hapoel (Beer-Şeva, İsrail) – Luqano (İsveçrə) - 3:1
İlk oyun – 2:0

Konyaspor (Türkiyə) – Vaduts (Lixtenşteyn) - 2:4
İlk oyun – 1:1

Petrokub (Moldova) – Fehervar (Macarıstan) - 1:2
İlk oyun – 0:5

Tvente (Niderland) – Çukariçki (Serbiya) - 4:1
İlk oyun – 3:1

Antverpen (Belçika) – Lilleström (Norveç) - 2:0
İlk oyun – 3:1

Styaua (Rumıniya) – Dunayska Streda (Slovakiya) - 1:0
İlk oyun – 1:0

Panatinaikos (Yunanıstan) – Slaviya (Praqa, Çexiya) - 1:1
İlk oyun – 0:2

Universitatya (Krayova, Rumıniya) – Zarya (Ukrayna) - 3:0
İlk oyun – 0:1

Başakşəhər (Türkiyə) – Breydablik (İslandiya) - 3:0
İlk oyun – 3:1

Anderlext (Belçika) – Payde (Estoniya) - 3:0
İlk oyun – 2:0

Aris (Yunanıstan) – Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) - 2:1
İlk oyun – 0:2

Hibernians (Malta) – RFS - (Latviya) 1:3
İlk oyun – 1:1

Klaksvik (Farer adaları) – Ballkani (Kosovo) - 2:1 (penaltilər 3:4)
İlk oyun – 2:3

Levski (Bolqarıstan) – Hamrun Spartans (Malta) - 1:2 (penaltilər 1:4)
İlk oyun – 1:0

Şkendiya (Şimali Makedoniya) – AİK (İsveç) - 1:1 (penaltilər 2:3)
İlk oyun – 1:1

Slayqo Rovers (İrlandiya) – Vikinq (Norveç) - 1:0
İlk oyun – 1:5

Lex (Polşa) – Vikinqur (İslandiya) - 4:1
İlk oyun – 0:1

Rapid (Avstriya) – Neftçi (Azərbaycan) - 2:0
İlk oyun – 1:2

Sent Patriks (İrlandiya) – ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) - 0:2
İlk oyun – 1:0

Alkmaar (Niderland) – Dandi Yunayted (Şotlandiya) - 7:0
İlk oyun – 0:1

Jil Visente (Portuqaliya) – Riqa (Latviya) - 4:0
İlk oyun – 1:1

Kişvarda (Macarıstan) – Molde (Norveç) - 2:1
İlk oyun – 0:3

Yanq Boyz (İsveçrə) – KuPS (Finlandiya) - 3:0
İlk oyun – 2:0

Tarix: 12 Avqust 2022 / 02:02
Müəllif: Sportal.az
Bİzİ Telegramda İzləyİn
Whatsapp-la göndər

Xəbər xətti

7 Oktyabr 2022
6  DekabrOktyabr 2017